4 lata gwarancji na silnik w wybranych odkurzaczach

Mówisz Zelmer, myślisz niezawodnie. To hasło nie jest bez znaczenia. Jesteśmy pewni co do jakości naszych produktów. Dlatego wydłużyliśmy okres gwarancyjny silników w naszych dwóch seriach odkurzaczy.

Czy silnik w moim odkurzaczu pełni tak ważną rolę?

Sercem każdego odkurzacza jest jego silnik. Jest to podstawa tego urządzenia, a zarazem część, która poddawana jest największym obciążeniom. Silnik w odkurzaczach workowych Zelmer odpowiada za wytworzenie odpowiedniej siły ssącej. Z kolei siła ssąca jest odpowiedzialna za wciąganie kurzu i innych zanieczyszczeń z Twojego domu wprost do worka odkurzacza. Kupując nowy odkurzacz powinieneś przede wszystkim zwracać uwagę na jego silnik. To od niego zależy jak długo urządzenia będzie ci służyć w porządkach domowych. Chyba nie chcesz, aby nowy odkurzacz zawiódł Ciebie w środku sprzątania domu? Na pewno też zdarzyło Ci się usłyszeć o urządzeniu, które popsuło się tuż po zakończonym okresie gwarancyjnym?
Dlatego właśnie pomyśleliśmy o Twoim komforcie i wydłużyliśmy okres gwarancyjny na silnik do 4 lat.

Które modele odkurzaczy objęte są 4 letnią gwarancją na silnik?

Kupując odkurzacz z serii Antek (ZVC3501R, ZVC3501T, ZVC3502N, ZVC3506B) lub z serii Kuba (ZVC333, ZVC334, ZVC335) otrzymasz aż 4 lata gwarancji na silnik.

Który odkurzacz będzie dla Ciebie najlepszy?

Zapewne zastanawiasz się, który model odkurzacza workowego Zelmer z tych dwóch serii jest stworzony specjalnie pod Twoje wymagania?
To już zależy od Twoich potrzeb.
Odkurzacze workowe Zelmer serii Kuba mają silniki o mocy 650 W i elektroniczne sterowanie siłą ssania. Jest to poręczny odkurzacz domowy. Wybór już konkretnego modelu z serii Kuba zależy tylko od Twoich preferencji co do koloru oraz doboru akcesoriów.
Do odkurzaczy workowych Zelmer serii Antek zamontowaliśmy silniki o mocy 900 W. Odkurzacze różnią się od siebie wersjami kolorystycznymi oraz dodatkowymi akcesoriami. W tej serii odkurzaczy workowych Zelmer masz możliwość wyboru jednego z czterech modeli.

Jakie są warunki wydłużonej gwarancji na silnik na 4 lata?

Regulamin wydłużonej gwarancji na silnik znajdziesz tutaj:

warunki gwarancji 4 lata na silnik dla odkurzaczy serii Kuba
warunki gwarancji 4 lata na silnik dla odkurzaczy serii Antek