Zelmer — legendarna marka sprzętu AGD
o polskich korzeniach i europejskiej renomie.

Zelmer - O nas

Specjalizujemy się w produkcji urządzeń niezbędnych w każdym domu, takich jak czajniki, miksery, blendery, maszynki do mielenia mięsa, odkurzacze czy żelazka, a także produktów z linii beauty care: suszarek do włosów, maszynek do strzyżenia, prostownic i wielu innych. Sprzęty marki Zelmer ułatwiają życie konsumentom nie tylko w Polsce, lecz także w wielu krajach Europy Środkowo-Wschodniej, do których są dystrybuowane. Naszą misją jest zaopatrywanie gospodarstw domowych w drobne AGD, które wyróżnia się wygodą użytkowania, solidnym wykonaniem oraz najlepszym stosunkiem jakości do ceny.

Marka Zelmer to:

Niezawodność i trwałość

Mówisz „Zelmer”, myślisz „niezawodny”. Każde nasze urządzenie, nim wejdzie do produkcji, jest poddawane wnikliwym testom – dzięki temu później wytrzymuje niejedno zderzenie z codziennością. Tym, za co najbardziej cenią nas konsumenci, jest wyjątkowa trwałość sprzętów, które z powodzeniem służą im przez lata. Wiele produktów z logo Zelmera stojących w polskich mieszkaniach pamięta poprzednie dekady. Na przestrzeni lat zmieniało się wiele: technologie, moda, nawet właściciele marki, ale jedno zawsze pozostanie u nas niezmienne – najwyższa jakość i solidność wykonania.

Design w służbie wygody

Funkcjonalność musi iść w parze z estetyką, dlatego wszystkie urządzenia marki Zelmer projektujemy z myślą o tym, by były dyskretną ozdobą domu. Nasze wzornictwo to połączenie tego, co najlepsze w tradycyjnych modelach, z wymaganiami współczesności. W produkcji wykorzystujemy najwyższej klasy tworzywa sztuczne, stal nierdzewną, szkło i inne materiały o dużej odporności, a nasze AGD każdego roku jest doceniane przez konsumentów za jakość i design zapewniający przede wszystkim komfort użytkowania.

Ponad 50 lat obecności na rynku

Jesteśmy jednym z najstarszych producentów AGD na polskim rynku. Urządzenia Zelmera towarzyszyły kilku pokoleniom naszych klientów. Wspominane z rozrzewnieniem klopsiki babci, pachnący świąteczny sernik rodziców czy wegańska pasta kanapkowa, którą przygotowałeś dzisiaj na śniadanie? Jest duża szansa, że wszystkie powstały z użyciem sprzętów Zelmera. Od zawsze chcieliśmy i nadal chcemy być domowym pomocnikiem, na którym można polegać w każdej sytuacji. Codzienność jest łatwiejsza, gdy ma się niezawodnego partnera, który wspiera w domowych obowiązkach – i takim parterem jest Zelmer.

Jesteśmy firmą z polskimi tradycjami i doskonale wiemy, czego oczekują wymagający konsumenci nad Wisłą. Z dumą kontynuując wieloletnią historię marki – która sięga połowy XX wieku i odzwierciedla wszystkie epokowe przemiany w Polsce – dbamy o to, by za ofertę obecnie dostępną w sklepach również odpowiadali Polacy. To oni zarządzają zarówno samą marką Zelmer, jak i rozwojem produktów.