MARKA ZELMER - Zelmer

MARKA ZELMER

Zelmer to więcej niż marka, to legenda, będąca liderem w obszarze drobnego sprzętu AGD, w tym odkurzaczy, maszynek do mięsa, mikserów, czajników i krajalnic. W opinii konsumentów Zelmer to synonim trwałości i niezawodności, a swoją markę tworzy od ponad 50 lat. Zelmer jest jednym z najstarszych i najprężniej rozwijających się producentów małego AGD. Niezawodność, funkcjonalność  i nowoczesny design to atuty, dzięki którym skutecznie zdobywa rynek drobnego sprzętu AGD nie tylko w Polsce, ale także w Europie Środkowo-Wschodniej. W roku 2001 przedsiębiorstwo państwowe Zelmer z siedzibą w Rzeszowie zostało przekształcone w spółkę akcyjną, a w 2005 akcje Zelmer SA były notowane na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. W marcu 2013 roku Grupa BSH Bosch und Siemens Hausgeräte GmbH stała się nowym właścicielem Zelmera. Na początku 2020 roku marka została przejęta przez hiszpańską firmę B&B Trends, lidera w rozwoju SDA, z centrami produkcyjnymi w Hiszpanii, Polsce i Azji, a za dystrybucję produktów odpowiada Eurogama Sp. z o.o. Od tego momentu marką i ofertą produktową zarządzają Polacy, którzy bardzo dobrze znają potrzeby polskiego konsumenta i jego wymagania co do wysokiej jakości produktów. Każdy produkt marki Zelmer, który znajduje się obecnie w sprzedaży, został wprowadzony na rynek przez Polaków, tak aby kontynuować wieloletnie tradycje tej marki.
Zelmer nieustannie pozostaje zdecydowanym liderem polskiego rynku tzw. małego AGD. Produkty Zelmer posiadają wiele funkcjonalnych patentów i rozwiązań docenianych przez konsumentów od wielu lat. Marka Zelmer to znakomita jakość, dobry styl i niezawodność.
W Zelmer wierzymy, że dzięki opiniom naszych klientów, możliwości rozwoju i udoskonalania produktów są nieograniczone. Dlatego stale pracujemy nad nowym asortymentem, który zadowoli nawet najbardziej wymagających konsumentów.

Zapoznaj się z szeroką gamą funkcjonalnych i niezawodnych urządzeń Zelmer!