WENTYLATORY - Zelmer

WENTYLATORY

Wentylator podłogowy – domowy sposób na powiew chłodnego powietrza
Wentylatory podłogowe zwracają na siebie uwagę przeważnie w miesiącach letnich, kiedy pogoda mocno daje nam się we znaki. Warto jednak zainteresować się wentylatorem wcześniej, żeby świadomie wybrać dokładnie ten model, który spełni Twoje oczekiwania i potrzeby. Podpowiadamy więc, na co zwrócić uwagę, i odpowiadamy na podstawowe pytanie: „czy na pewno potrzebuję wentylatora podłogowego w domu?”.
Wentylator podłogowy – potrzeba czy zachcianka?
Przypomnij sobie te letnie dni, kiedy upał dosłownie wlewał się przez okna do mieszkania. Nie sposób było oddychać, każdy ruch sprawiał, że na ciele pojawiały się kropelki potu. Znasz to, prawda? Polskie lato z roku na rok robi się coraz gorętsze, a przecież trzeba jakoś funkcjonować.

W tej sytuacji wentylator podłogowy daje upragnioną ulgę. Zwłaszcza, gdy zawiodło zasłanianie okien i chowanie się w najciemniejszym pomieszczeniu w domu. Wentylatory podłogowe ratują przed wysokimi temperaturami, dają chwilę wytchnienia od upału. Poruszają stojące powietrze przy bezwietrznej pogodzie. Właśnie dlatego warto mieć wentylator podłogowy w swoim domu, mieszkaniu czy nawet biurze.
Wentylator podłogowy – na co zwrócić uwagę podczas zakupu?
Czujesz, że wiatrak podłogowy to jest to, ale nie wiesz, jakich funkcji potrzebujesz?

Jeśli chcesz kupić wentylator podłogowy, zwróć uwagę na:

regulację prędkości – wentylatory podłogowe Zelmer mają 3 stopnie regulacji nawiewu, z łatwością więc dopasujesz prędkość pracy urządzenia do swoich potrzeb,
tryb oscylacyjny – dzięki temu głowica Twojego wentylatora podłogowego będzie wykonywać ruch w prawo i w lewo, a więc rozprowadzi chłodne powietrze po całym pomieszczeniu,
zdalne sterowanie – w ten sposób sterowanie wiatrakiem podłogowym będzie proste – zrobisz to nawet bez ruszania się z fotela,
timer – świetnie sprawdza się podczas gorących i bezwietrznych nocy, kiedy upał nie pozwala zasnąć. Ustawiasz timer, wentylator ochładza sypialnię, a Ty zasypiasz spokojnie.

Wentylatory podłogowe – zalety urządzeń
Wentylator podłogowy warto ustawić w salonie, w sypialni, a także w gabinecie. Dokładnie w tych pomieszczeniach, w których spędzasz dużo czasu i w których musisz zadbać o swój komfort cieplny, aby efektywnie pracować.

Zobacz, co jeszcze wyróżnia wentylatory podłogowe:

Doskonała wentylacja przestrzeni

W ten sposób wentylator podłogowy sprawia, że miejsce pracy czy odpoczynku staje się dla Ciebie dużo bardziej komfortowe w upalne dni.

Kilka ustawień pracy

Masz kontrolę nad tym, gdzie i z jaką mocą pracuje Twój wentylator. Ustawiasz go tak, jak potrzebujesz Ty czy Twoi bliscy.

Klasyczny design

Wentylator podłogowy Zelmer dopasuje się do każdego wnętrza – niezależnie od jego powierzchni czy stylu aranżacji.

Wentylator podłogowy ma wiele funkcji, które przydają się na co dzień. Dlatego warto zapoznać się ze specyfikacją urządzenia, wybrać najlepszy wiatrak dla siebie i cieszyć się przyjemnym chłodem w domu.

You've just added this product to the cart: