Worki do odkurzaczy - Zelmer

Worki do odkurzaczy

Worki do odkurzaczy

Worki do odkurzaczy – praktyczne akcesoria niezbędne do efektywnego sprzątania

Jesteś zwolennikiem sprzątania za pomocą tradycyjnego odkurzacza, który służy Ci od lat? W takim razie z dużym prawdopodobieństwem Twoje urządzenie jest wyposażone w worki do odkurzaczy. Aby mieć pewność, że zasysany kurz i okruchy nie przedostaną się z powrotem do mieszkania, zwróć uwagę na to, jakie worki do odkurzaczy wybierasz.

Worki do odkurzaczy – dopasuj je do swojego urządzenia

Zanim zaczniesz przyglądać się poszczególnym cechom i parametrom worków, zwróć uwagę na to, jaki model odkurzacza posiadasz. Jeśli nie zamierzasz wymieniać urządzenia na nowe, worki będziesz musiał dopasować pod swój sprzęt. Jak to zrobić?

Sprawdź w instrukcji obsługi urządzenia, jakie worki pasują do Twojego modelu odkurzacza. Możesz też skontaktować się z pomocą techniczną sklepu, w którym kupowałeś urządzenie, lub z producentem worków. Innym rozwiązaniem jest sprawdzenie informacji na stronach producentów worków. Worki do odkurzaczy Zelmer mają wyszczególnione urządzenia, do których pasują.

Worki do odkurzaczy – na co zwrócić uwagę?

Producent wskazuje, że do Twojego urządzenia mogą pasować różne rodzaje worków? A może chcesz kupić nowy sprzęt i zastanawiasz się, jaki zestaw będzie najlepszy? W takich sytuacjach masz znacznie większą możliwość wyboru.

Abyś był zadowolony ze swojego zakupu, zapoznaj się z najważniejszymi parametrami i właściwościami worków. Twoją uwagę powinny zwrócić zwłaszcza takie cechy, jak:

  • rodzaj worków do odkurzaczy – najpopularniejsze i zarazem pasujące do wielu urządzeń są papierowe worki do odkurzaczy.
  • zabezpieczenie zamknięcia – utrzymanie wnętrza urządzenia w czystości to podstawa efektywnego sprzątania. Żeby więc w trakcie wymiany worka nie doszło do wydostania się kurzu, worki do odkurzaczy powinny posiadać specjalne zamknięcia;

Worki do odkurzaczy – dlaczego warto zwracać uwagę na filtrację?

Niektóre worki do odkurzaczy mają uniwersalny filtr. Dzięki temu w trakcie sprzątania w worku zostaje zamknięty zarówno kurz z podłogi, jak i z powietrza. Co więcej, filtracja w workach jest także w stanie wyłapać drobne cząsteczki kurzu, które mogą zanieczyścić wnętrze urządzenia.

Worki do odkurzaczy Zelmer mają skuteczność filtracji HEPA E10. To oznacza, że ich całkowita skuteczność filtracji osiąga 85%. Filtr HEPA 10 wyłapuje cząsteczki większe niż 0,4 µm – większe bakterie, dym tytoniowy, spaliny oraz sadzę.

Dobre worki do odkurzaczy, które są idealnie dopasowane do odkurzacza, pozwolą Ci efektywnie odkurzyć każdą powierzchnię, a nawet pozbyć się kurzu z powietrza.

You've just added this product to the cart: