Odkurzacze bezprzewodowe - Zelmer

Odkurzacze bezprzewodowe

Odkurzacze bezprzewodowe – nowa jakość sprzątania

Chcesz posprzątać starą piwnicę, poddasze nieużytkowe, a może altanę ogrodową na działce? Zapomnij o zmiotkach i szufelkach, które czasy swojej świetności mają już dawno za sobą. Postaw na odkurzacz bezprzewodowy, dzięki któremu z łatwością dotrzesz w każdy zakurzony kąt – nawet tam, gdzie nie ma gniazdek elektrycznych. Taka funkcjonalność to zasługa braku kabla, ale też wyjątkowej poręczności.

Odkurzacz bezprzewodowy – jak to działa?

Odkurzacze bezprzewodowe to urządzenia sprzątające, które nie są zasilane sieciowo – a przynajmniej nie wtedy, gdy pracują. Korzystają one z wbudowanych akumulatorów, które wymagają ładowania. Jak często – to zależy od właściwości konkretnego modelu. Zwróć uwagę na dwa rodzaje urządzeń tego typu.

  • Odkurzacz pionowy – posiada wąską i długą szczotkę ze zintegrowanym systemem ssącym. Do urządzenia przymocowany jest także zbiornik na zabrudzenia. Dzięki takiej konstrukcji z łatwością dotrze on do wielu trudno dostępnych miejsc. Odkurzacze bezprzewodowe pionowe wyróżniają się często wieloma dodatkowymi funkcjami, na przykład technologią cyklonową.
  • Odkurzacz ręczny – posiada małą szczotkę i niewielką konstrukcję, idealnie leży w dłoni. Niewielkie gabaryty sprawiają, że urządzenie jest w stanie usunąć zabrudzenia z każdego trudno dostępnego zakamarka. Z łatwością zabierzesz je ze sobą wszędzie, gdzie potrzebujesz.

Warto wspomnieć, że niektóre odkurzacze bezprzewodowe pionowe w naszej ofercie mają składany uchwyt, dzięki czemu ich część ssącą ze szczotką można traktować jako odkurzacz ręczny. W ten sposób zyskujesz urządzenie 2 w 1!

Odkurzacze bezprzewodowe – bez kabla, bez problemów

Jeśli zależy Ci na wygodzie i masz już dość kabli, które się plączą i ograniczają Twoją mobilność podczas odkurzania – to znak, że powinieneś zmienić swój odkurzacz na bezprzewodowy. Albo przynajmniej uzupełnić domowe wyposażenie o takie urządzenie. W naszej ofercie znajdziesz swój wymarzony bezprzewodowy odkurzacz, który świetnie sprawdzi się:

  • na co dzień: w całym mieszkaniu, a w szczególności do bieżącego sprzątania kuchni, schodów i różnych zakamarków,
  • do zadań specjalnych: podczas sprzątania samochodu (w wersji ręcznej), piwnicy czy strychu.

Zaparkowane w wybranym przez Ciebie miejscu urządzenie ładuje swoją baterię, zupełnie nie rzucając się w oczy. Wszystkie modele z naszej oferty są smukłe, lekkie i zajmują naprawdę niewiele miejsca.

Jak wybrać najlepszy bezprzewodowy odkurzacz?

Zanim wybierzesz idealny dla siebie odkurzacz bezprzewodowy, zwróć uwagę na parametry techniczne poszczególnych modeli.

  • Maksymalny czas pracy na jednym ładowaniu – im większe mieszkanie, tym więcej czasu będziesz potrzebować na jego sprzątnięcie. A z pewnością lepiej zrobić to za jednym razem!
  • Waga – wszystkie urządzenia z naszej oferty są lekkie i poręczne, więc nie będziesz mieć kłopotu z ich używaniem.
  • Pojemność zbiornika – im większy, tym rzadziej trzeba go opróżniać (choć i tak warto robić to regularnie ze względów higienicznych).
  • Moc – czyli parametry silnika. Im większa, tym silniejszy jest mechanizm ssący.
  • Załączone wyposażenie – z pewnością przyda Ci się na przykład dodatkowa szczotka LED czy ssawka tapicerska.

Koniec z planowaniem „trasy” odkurzania, która kończy się tam, gdzie urządzenie nie sięga do gniazdka elektrycznego. Postaw na nowoczesny odkurzacz bezprzewodowy i odkryj, że sprzątanie da się lubić!

You've just added this product to the cart: