AKTUALNOŚCI - Zelmer

AKTUALNOŚCI

Odpowiedź Zelmer na COVID-19

Dbaj o bezpieczeństwo swoje i najbliższych dzięki urządzeniom Zelmer z funkcją ZDROWIE. Żelazko parowe ZIR3200 Healthy i generator pary ZIS 8700 Healthy wspierają w walce z pandemią COVID-19, skutecznie dezynfekując odzież oraz inne tkaniny, jednocześnie chroniąc je przed wpływem wysokich temperatur.

Zelmer nie zniknie z rynku i pozostanie w polskich domach.

Marka Zelmer, którą od ponad 50. lat znają i kochają Polacy, rozpoczyna nowy etap. Wbrew wcześniejszym informacjom Zelmer nie zniknie z półek, a jedynie zmienia właściciela. Hiszpańska grupa B&B Trends działająca w obszarze małego AGD, uznając niekwestionowany status Zelmera na rynku i niezaprzeczalny potencjał dalszego rozwoju, zdecydowała się na zakup marki od niemieckiej korporacji BSH Group.

Firma BSH Home Appliances Group, wiodący producent drobnego sprzętu AGD dokonał sprzedaży marki Zelmer hiszpańskiej firmie B&B Trend, która to począwszy od stycznia 2020 jest jej nowym wlasicielem.

B&B Trends będzie dystrybuować produkty Zelmer za pośrednictwem polskiego dystrybutora z wieloletnim doświadczeniem – firmy Eurogama sp. z o.o.

Zelmer jako cichy uczestnik życia codziennego w polskich domach będzie nadal swoją funkcjonalnością i niezawodnością wspierać całe rodziny. Marka przez ponad 50 lat swojego istnienia na stałe utrwaliła się w świadomości Polaków.

Zelmer to synonim znakomitej jakości i niezawodności. Gościł i nadal będzie gościć w wielu polskich domach. Warto dodać, że produkty Zelmera zdobyły także inne rynki i od wielu lat cieszą również klientów z Rosji, Ukrainy, Litwy, Łotwy, Estonii, Węgier, Rumunii, Czech czy Słowacji.

Zelmer nieustannie pozostaje zdecydowanym liderem polskiego rynku tzw. małego AGD w wielu kategoriach, a z początkiem tego roku pozyskał  partnera, który zamierza zdynamizować jego dalszy rozwój.